Időjárás

29 °C

június 08. | Medárd

Deutsch English
Eb-arany után az olimpiai szereplés a cél
Eb-arany után az olimpiai szereplés a cél

A hétvégén rendezendő svájci kvalifikációs versenyen szeretné kiharcolni magának az olimpiai szereplés jogát Szabó Bence könnyűsúlyú kétpárevezésben. Bence a győri Széchenyi István Egyetem hallgatója, azt mondja, az egyetem támogatása is nagyon fontos szerepet játszik a felkészülésében. Svájcba már egy Európa-bajnoki aranyérem birtokosaként utazhatott ki.

A teljes cikk itt olvasható

Forrás és fotó: gyorplusz.hu, Májer Csaba József