Időjárás

31 °C

június 22. | Paulina

Deutsch English
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata!
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata!

A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon.

A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel állt fel, mint Boros László, Sike József, ifj. Laczik Zsolt.

(jobbról balra)

Gratulálunk az eredményhez!

Fotó: Győri Lövészklub

Borítókép: magnific.com