Időjárás

15 °C

április 23. | Béla

Deutsch English
Vágányzár a Győr–Veszprém vasútvonalon: pótlóbuszok közlekednek május közepén
Vágányzár a Győr–Veszprém vasútvonalon: pótlóbuszok közlekednek május közepén

A MÁV-csoport tájékoztatása szerint karbantartási munkák miatt módosul a menetrend a Győr–Veszprém vasútvonalon 2026. május 16. és 18. között.

Az érintett időszakban Zirc és Veszprém között vonatpótló autóbuszok közlekednek. A MÁVBUSZ-járatok nem érintik Eplény vasútállomást, helyette az Eplény, Újtelep megállóhelyen állnak meg.

A pótlóbuszokon a vasúti menetjegyek érvényesek, ugyanakkor fontos tudni, hogy csoportos utazásra és kerékpárszállításra nincs lehetőség a vágányzár ideje alatt.

A részletes, ideiglenes menetrend elérhető az állomási pénztáraknál és ügyfélszolgálatokon, valamint telefonon a MÁVDIREKT (+36 1 349 4949) és a GYSEV Zrt. ügyfélszolgálatán (+36 99 577 212).

Emellett online is tájékozódhatnak az utasok:

A vasúttársaság felhívja a figyelmet arra, hogy a hirdetményben nem szereplő vonatok menetrendje nem változik a munkálatok ideje alatt.

Az utazás megtervezése előtt érdemes előzetesen tájékozódni a módosításokról.